Oferta dla mniejszych firm
logo

Oferta dla
mniejszych firm

Sprawdźarrow
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Usługi

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty naszego biura księgowego. Świadczymy pełny zakres usług w ramach księgowości rachunkowej, finansowej oraz zarządczej. Rozliczamy firmy o różnych formach i profilach działalności oraz budujemy efektywne systemy raportowania danych finansowych dla potrzeb zarządu. Prowadząc księgowość skupiamy się nie tylko na procesowaniu danych dla potrzeb fiskalnych, ale także tworzymy dla naszych Klientów narzędzia, dzięki którym stają się bardziej konkurencyjni na rynku. Wyróżnia nas nowoczesne i elastyczne podejściu do zagadnień rachunkowości. Nasze usługi skierowane są też do firm rozliczających się przy pomocy uproszczonych metod księgowości: książka przychodów i rozchodów, ryczałt, karta podatkowa.

Usługi rachunkowe i księgowe świadczone przez nasze biuro obejmują również sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz analizę centrów kosztowych. Ponadto tworzymy i składamy deklaracje podatkowe, a także kontaktujemy się z urzędami w imieniu naszych Klientów oraz oferujemy im kompleksową pomoc podczas kontroli podatkowych. Proponujemy także doradztwo w zakresie wdrażania polityki rachunkowości oraz systemu obiegu dokumentów.

Poniżej znajduje się pełen zakres czynności, które wykonujemy w ramach usług księgowych. Dużym udogodnieniem dla Państwa jest fakt, iż realizujemy poszczególne zadania zarówno w naszych biurach rachunkowych w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie, jak i na miejscu u naszego Klienta. Zachęcamy więc do kontaktu i współpracy z firmą Meritoros.

Usługi księgowe

Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi księgowe, rachunkowe, finansowe i zarządcze. Propozycja dla firm z różnych branż i o odmiennych formach działalności. Współpracujemy także z podmiotami, które rozliczają się na podstawie ryczałtów, KPiR czy karty podatkowej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, optymalizujemy procesy obiegu danych, a także tworzymy dla naszych Klientów narzędzia pozwalające na osiągnięcie lepszej wydajności pracy i większej konkurencyjności na rynku.

Asysta prawna

Nie ulega wątpliwości, że możliwość profesjonalnego wsparcia prawnego w każdym momencie, daje firmom dużą przewagę nad konkurencją. To nie tylko odpowiednie zabezpieczenie, ale również wzmocnienie pozycji negocjacyjnej i możliwość podniesienia skuteczności innych działań biznesowych. Nasze biuro współpracuje z kancelariami zapewniając tym samym kompleksową asystę prawną, bez konieczności podpisywania dodatkowych umów.

Rozpoczęcie działalności

Mamy pełną świadomość tego, że początki działalności biznesowej są niezwykle trudne, a w wielu przypadkach nawet zniechęcają przedsiębiorców do jej kontynuowania. Przejście przez skomplikowane i przedłużające się formalności to wizja, która skutecznie odstrasza innowatorów z pomysłami na przyszłość. Warto więc skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy te najmniej przyjemne obowiązki załatwią za nas, przy jednoczesnej gwarancji, że zrobią to w sposób prawidłowy i zgodny z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do współpracy z biurem Meritoros.

Zarządzanie płatnościami

Im bardziej nasza firma się rozwija tym większe mogą być kłopoty z terminowymi płatnościami. Warto jak najwcześniej zająć się tym problemem, gdyż w momencie kryzysu, nieścisłości w rachunkach i na koncie firmy mogą spowodować znaczące szkody dla firmy. Nasi specjaliści zadbają o płynność finansową Państwa przedsiębiorstwa, przygotują przelewy oraz będą na bieżąco analizować stan płatności wychodzących i przychodzących. Państwo będą mogli w tym czasie zająć się rozwojem swojego biznesu.

Kadry i płace

Nie mamy żadnych wątpliwości, że profesjonalnie zarządzany i wyróżniający się dużym doświadczeniem dział kadr i płac jest ogromnym atutem nie tylko dla samych pracodawców, ale również dla pracowników. Warto więc zadbać, aby sprawami z tego obszaru zajęli się specjaliści. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, od naliczania wynagrodzeń, przez przygotowywanie deklaracji do ZUS i US, aż po skomplikowane czynności związane z prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Adres siedziby

Niejednokrotnie zdarza się, że do prowadzenia konkretnej działalności przez naszych Klientów nie są potrzebne biura. Zgodnie z przepisami każda firma musi jednak posiadać swój adres. Dzięki nam nie będą Państwo musieli wynajmować drogich lokali. Zapewniamy naszym Partnerom adres, który będzie mógł być wykorzystany do celów prawnych lub korespondencyjnych. To ogromne udogodnienie dla Twojej firmy.

Sekretariat korporacyjny

Oferujemy naszym Klientom specjalną usługę sekretariatu korporacyjnego, czyli wsparcie z zakresu podstawowych obowiązków dla kadry zarządzającej. Mamy świadomość tego, że wszelkie dokumenty i inne formalności muszą być wypełnione w sposób niezwykle dokładny. Należy więc podejść do każdego zadania w sposób rzetelny i możliwie najbardziej precyzyjny. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie kar finansowych i innych problemów, które mogą pojawić się z powodu niewłaściwego prowadzenia dokumentacji.

Likwidacja

Nie ulega wątpliwości, że proces likwidacji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest skomplikowany i długi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa musi bowiem trwać minimum sześć miesięcy. Dzięki nam przejdą Państwo sprawnie i bezpiecznie przez całą procedurę. Nasz nadzór oraz doradztwo to nieoceniona pomoc dla przedsiębiorców, którzy chcieliby efektywnie i bezproblemowo zlikwidować swoją spółkę.