Meritoros

Blog

26.12.2020

Szlachetna Paczka 2020

Jak co roku, także w tym, Meritoros wziął udział w organizacji paczki dla rodziny ze Szlachetnej Paczki. Wyborem rodziny i sprawami organizacyjnymi zajęły się Marta Jabłońska oraz Joanna Małek z oddziału Kraków – Podgórze. Rodzina, którą wybrano to małżeństwo posiadające córkę. W ramach całej firmy udało zebrać kwotę 4 395 zł, z której zostały pokryte wszystkie potrzeby rodziny, w tym między innymi: węgiel, lodówka, środki czystości oraz artykuły spożywcze. Udało się kupić także szczególne upominki na każdego z domowników: czytnik ebooków, golarkę, lalkę oraz odzież termiczna dla całej rodziny. W sumie skompletowano 10 świątecznie opakowanych paczek, lodówkę oraz węgiel.

 

 

W projekt zaangażowana była cała firma, jednak szczególne podziękowania kierujemy do zespołu z oddziału Kraków – Podgórze, który zorganizował zakupy, zapakował paczki oraz zawiózł je do magazynu.

 

 

 

Zgodnie z informacją zwrotną, którą przekazał nam Wolontariusz, rodzina bardzo ucieszyła się z paczek. Przekazał nam także szczegółowe informację, jak przebiegało dostarczenie oraz ich rozpakowanie. Już samo wniesienie paczek było wyzwaniem, gdyż dojazd do posesji nie należał do łatwych, a framugi drzwi ledwo zmieściły lodówkę. Do akcji dołączyli się także strażacy. Obdarowani uznali, że taki prezent może stać się motywatorem do zmian w ich życiu. Szczególną radość sprawiły upominki świąteczne, dzięki którym rodzina na nowo poczuła magię świąt. Przekazane rzeczy były dobrane idealnie i odpowiednio dopasowane do domowników. 

 

Wolontariusz pochwalił także naszą firmę za zaangażowanie w projekt, jakość i kompletność paczek oraz ich piękne zapakowanie.

 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy pomóc rodzinie, jednocześnie mamy nadzieję, że będzie to dla niej impuls do zmian.

Należymy do klubu gazel biznesu!