Meritoros

O nas

2004

firma powstaje jako jednoosobowa działalność gospodarcza

2006

zatrudniamy pierwszego pracownika

2007

przenosimy siedzibę do lokalu w Krakowie przy ul. Krowoderskej

2008

zatrudniamy 10-go pracownika

2009

zmieniamy formę działalności na spółkę z o.o.

2010

otwieramy oddział w Warszawie w siedzibie BPCC

2011

otwieramy oddział w Rzeszowie

2012

osiągamy 1 mln obrotu w skali roku

2014

otwieramy oddział Kraków Czyżyny

2014

zatrudniamy 50-tego pracownika

2015

otwieramy oddział w Katowicach

2016

otwieramy oddział Kraków Podgórze

2017

osiągamy 4 mln obrotu w skali roku

2017

otwieramy drugi oddział w Warszawie (Bielany)

2018

zatrudniamy 70-tego pracownika

2018

osiągamy 5 mln obrotu w skali roku

2019

uruchamiamy pierwsze roboty Robotic Process Automation

2019

osiągamy 6 mln obrotu w skali roku

2020

jesteśmy w 2% największych biur rachunkowych w Polsce pod względem ilości zatrudnionych księgowych wg badania Wolters-Kluwer

2020

dostajemy potwierdzenie przynależności do klubu Gazel Biznesu

2021

otwieramy oddział we Wrocławiu

Wartość firmy

Jakość

Nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Kompetencje zdobywamy poprzez udział w szkoleniach, poszerzanie wiedzy z zakresu aktualnych przepisów i wymogów prawnych, najlepszych praktyk oraz opinii organów kontrolnych.

Zaufanie

Otwartość na zmiany to w Naszej firmie klucz do rozwoju. Udoskonalamy nasze działania, ułatwiając tym prace naszemu Zespołowi. Tworzymy klimat sprzyjający innowacjom, motywując tym pracowników.

Szacunek i współpraca

Nasz sukces opiera się na wzajemnym szacunku i współpracy. Dbamy o sprawiedliwy podział obowiązków, doceniamy zaangażowanie każdego z nas. Pracujemy jako zespół, który osiąga wspólny cel.

Uczciwość

Jest to dla nas wartość fundamentalna. Każdy z nas ma jasno określony zakres obowiązków, uczciwe warunki zatrudnienia oraz przejrzyste procedury działania.

Klient

Przywiązujemy szczególną wagę do satysfakcji ze współpracy. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom, wypełniając swoje zadania z zaangażowaniem i najwyższą jakością.

Pracownik

Jeden z najważniejszych kapitałów naszej firmy. Doceniamy unikalność i potencjał każdego z pracowników, dając szanse na rozwój.

Zobacz klientów, którzy nam zaufali

  • Monipol
  • Elstead
  • Arkance
  • Heatmasters
  • Pavimental Polska
  • Kleen-Tex

Referencje

Z Pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Meritoros jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług księgowo-kadrowych. Doświadczona kadra oraz dobra organizacja pracy gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług

DR JAROSŁAW STEPIEŃ Prezes Zarządu
Monipol

Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe MERITOROS Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera.

PIOTR SEIDLER Prezes Zarządu
Polpack

Meritoros realizuje usługi księgowe oraz obsługę kadrową nie tylko dla spółek tworzących grup kapitałową Innovation Nest, ale również dla części podmiotów z portfolia inwestycyjnego funduszu. W każdym przypadku jesteśmy zadowoleni ze współpracy, poziomu usług realizowanych przez Meritoros.

DOMINIK DŁUGOSZ Dyrektor finansowy
Innovation nest

Polecamy Meritoros jako firmę, która z wielką dbałością i troską podchodzi do wszelkich spraw swoich partnerów biznesowych. Obsługa jest rzetelna, pomocna, a zlecane zadania realizuje na czas. Ponadto Panie wyróżniają się profesjonalizmem, a Ich serdeczność i uśmiech sprawiają, że tylko z takimi firmami chce się współpracować.

Jolanta Stelmach
Drogeria Pigment

Wyrażam wielkie uznanie dla Biur Rachunkowych Meritoros za profesjonalizm i solidność, za gotowość do pomocy w każdej sytuacji, za odpowiedzialne i rzeczowe porady oraz dużą elastyczność w stosunku do potrzeb mojej firmy.

Dariusz Socha
F.H.U.P. Socha

Z pełnym przekonaniem możemy polecić biuro rachunkowe Meritoros jako firmę, ale również partnera biznesowego, który z bardzo dużą starannością podchodzi do zadań realizowanych dla swoich klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z aktualnej współpracy i mamy nadzieję, że potrwa ona jak najdłużej i wspomoże nas w strategicznym rozwoju spółki.


Office Samurai Sp. z o.o.

Pragnę podkreślić niezwykłą skuteczność i ponadstandardową szybkość działania, które w dzisiejszym pojęciu dobrze prowadzonego biznesu są kluczowym budulcem stanowiącym o sukcesie.

Marcin Klejdysz Dyrektor Generalny
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Firma Meritoros dała się poznać jako profesjonalne biuro rachunkowe, którego pracownicy wykazują się ogromną wiedzą, zaangażowaniem oraz znajomością obowiązujących przepisów z zakresu świadczonych usług.

Anna Mszanik Wspólnik
ITALIAN EXPRESS MSZANIK KOCEMBA SPÓŁKA JAWNA

Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy Biura Rachunkowe Meritoros jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.


Printbox Sp. z o.o.

Biura Rachunkowe Meritoros niosą ze sobą solidną markę oraz gwarancję dobrze zrealizowanego zadania. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że zespół pracowników to profesjonaliści. Rzetelność Biura nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń a pracownicy Biura cechują się zaangażowaniem we współpracę. Wykonywane przez nich obowiązki są zawsze terminowe.


Open-up Sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy przekonani, że podjęcie współpracy było najlepszym z dotychczasowych wyborów.


The Brainbox Sp. z o.o.

Na uznanie zasługuje także dyspozycyjność oraz sprawna komunikacja w czasie trwania umowy. Bardzo cenimy indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz szybkość, sumienność i terminowość. Bardzo szczerze możemy polecić współpracę z biurem rachunkowym Meritoros sp. z o.o.

Kinga Litewka Prokurent
Neomesse sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu, wsparcia i codziennej pomocy ze strony biura Meritoros. Polecamy współprace każdej firmie, niezależnie od obszaru działania.


PushPushGo

Inwestycje i rozwój

Oferujemy odkupienie udziałów lub portfela klientów (w lokalizacjach których już posiadamy oddział), wsparcie w trakcie procesu oraz zapewniamy możliwość kontynowania pracy w ramach naszej firmy dla aktualnych pracowników i właścicieli.

Dowiedz się więcej

Case Studies

Zobacz w Case Studies jak wspomagamy księgowość przędsiębiorstw o profilu podobnym do Twojej firmy. Oto wybrane projekty, które udało nam się zrealizować.

Duża firma - usługowa Duża firma - usługowa

Duża firma

usługowa

35 mln obrotu
130 pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
11 000 PLN

Dowiedz się więcej
Średnia firma - produkcyjna Średnia firma - produkcyjna

Średnia firma

produkcyjna

10 mln obrotu
110 pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
4 500 PLN

Dowiedz się więcej
Średnia firma - usługowa Średnia firma - usługowa

Średnia firma

usługowa

4 mln obrotu
30 pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
5 600 PLN

Dowiedz się więcej
Freelancer - Działalność gospodarcza Freelancer - Działalność gospodarcza

Freelancer

Działalność gospodarcza

144 000 obrotu
brak pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
149 PLN

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Porównaj nas z innymi

Dowiedz się więcej

Zapytaj o szczegóły

Wybierz miasto

Wybierz miasto
Proszę uzupełnić wszystkie pola!
Proszę uzupełnić wszystkie pola!
Należymy do klubu gazel biznesu!