Meritoros

O nas

2004

firma powstaje jako jednoosobowa działalność gospodarcza

2006

zatrudniamy pierwszego pracownika

2007

przenosimy siedzibę do lokalu w Krakowie przy ul. Krowoderskej

2008

zatrudniamy 10-go pracownika

2009

zmieniamy formę działalności na spółkę z o.o.

2010

otwieramy oddział w Warszawie w siedzibie BPCC

2011

otwieramy oddział w Rzeszowie

2012

osiągamy 1 mln obrotu w skali roku

2014

otwieramy oddział Kraków Czyżyny

2014

zatrudniamy 50-tego pracownika

2015

otwieramy oddział w Katowicach

2016

otwieramy oddział Kraków Podgórze

2017

osiągamy 4 mln obrotu w skali roku

2017

otwieramy drugi oddział w Warszawie (Bielany)

2018

zatrudniamy 60-tego pracownika

2018

osiągamy 5 mln obrotu w skali roku

2019

uruchamiamy pierwsze roboty Robotic Process Automation

2019

osiągamy 6 mln obrotu w skali roku

2020

jesteśmy w 2% największych biur rachunkowych w Polsce pod względem ilości zatrudnionych księgowych wg badania Wolters-Kluwer

2020

dostajemy potwierdzenie przynależności do klubu Gazel Biznesu

2021

otwieramy oddział we Wrocławiu

2021

zmieniamy formę działalności na spółkę akcyjną

 

2021

po raz drugi dostajemy potwierdzenie przynależności do klubu Gazel Biznesu

 

 

2022

pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji zgodny z wymaganiami według norm PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06 w zakresie usług księgowych oraz kadr i płac

 

2022

otwieramy oddział w Łodzi

Wartość firmy

Jakość

Nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie. Kompetencje zdobywamy poprzez udział w szkoleniach, poszerzanie wiedzy z zakresu aktualnych przepisów i wymogów prawnych, najlepszych praktyk oraz opinii organów kontrolnych.

Zaufanie

Otwartość na zmiany to w Naszej firmie klucz do rozwoju. Udoskonalamy nasze działania, ułatwiając tym prace naszemu Zespołowi. Tworzymy klimat sprzyjający innowacjom, motywując tym pracowników.

Szacunek i współpraca

Nasz sukces opiera się na wzajemnym szacunku i współpracy. Dbamy o sprawiedliwy podział obowiązków, doceniamy zaangażowanie każdego z nas. Pracujemy jako zespół, który osiąga wspólny cel.

Uczciwość

Jest to dla nas wartość fundamentalna. Każdy z nas ma jasno określony zakres obowiązków, uczciwe warunki zatrudnienia oraz przejrzyste procedury działania.

Klient

Przywiązujemy szczególną wagę do satysfakcji ze współpracy. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom, wypełniając swoje zadania z zaangażowaniem i najwyższą jakością.

Pracownik

Jeden z najważniejszych kapitałów naszej firmy. Doceniamy unikalność i potencjał każdego z pracowników, dając szanse na rozwój.

Zobacz klientów, którzy nam zaufali

  • Monipol
  • Elstead
  • Arkance
  • Heatmasters
  • Pavimental Polska
  • Kleen-Tex

Referencje

Z Pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Meritoros jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług księgowo-kadrowych. Doświadczona kadra oraz dobra organizacja pracy gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług

DR JAROSŁAW STEPIEŃ Prezes Zarządu
Monipol

Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe MERITOROS Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera.

PIOTR SEIDLER Prezes Zarządu
Polpack

Meritoros realizuje usługi księgowe oraz obsługę kadrową nie tylko dla spółek tworzących grup kapitałową Innovation Nest, ale również dla części podmiotów z portfolia inwestycyjnego funduszu. W każdym przypadku jesteśmy zadowoleni ze współpracy, poziomu usług realizowanych przez Meritoros.

DOMINIK DŁUGOSZ Dyrektor finansowy
Innovation nest

Polecamy Meritoros jako firmę, która z wielką dbałością i troską podchodzi do wszelkich spraw swoich partnerów biznesowych. Obsługa jest rzetelna, pomocna, a zlecane zadania realizuje na czas. Ponadto Panie wyróżniają się profesjonalizmem, a Ich serdeczność i uśmiech sprawiają, że tylko z takimi firmami chce się współpracować.

Jolanta Stelmach
Drogeria Pigment

Wyrażam wielkie uznanie dla Biur Rachunkowych Meritoros za profesjonalizm i solidność, za gotowość do pomocy w każdej sytuacji, za odpowiedzialne i rzeczowe porady oraz dużą elastyczność w stosunku do potrzeb mojej firmy.

Dariusz Socha
F.H.U.P. Socha

Z pełnym przekonaniem możemy polecić biuro rachunkowe Meritoros jako firmę, ale również partnera biznesowego, który z bardzo dużą starannością podchodzi do zadań realizowanych dla swoich klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z aktualnej współpracy i mamy nadzieję, że potrwa ona jak najdłużej i wspomoże nas w strategicznym rozwoju spółki.


Office Samurai Sp. z o.o.

Pragnę podkreślić niezwykłą skuteczność i ponadstandardową szybkość działania, które w dzisiejszym pojęciu dobrze prowadzonego biznesu są kluczowym budulcem stanowiącym o sukcesie.

Marcin Klejdysz Dyrektor Generalny
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Firma Meritoros dała się poznać jako profesjonalne biuro rachunkowe, którego pracownicy wykazują się ogromną wiedzą, zaangażowaniem oraz znajomością obowiązujących przepisów z zakresu świadczonych usług.

Anna Mszanik Wspólnik
ITALIAN EXPRESS MSZANIK KOCEMBA SPÓŁKA JAWNA

Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy Biura Rachunkowe Meritoros jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.


Printbox Sp. z o.o.

Biura Rachunkowe Meritoros niosą ze sobą solidną markę oraz gwarancję dobrze zrealizowanego zadania. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że zespół pracowników to profesjonaliści. Rzetelność Biura nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń a pracownicy Biura cechują się zaangażowaniem we współpracę. Wykonywane przez nich obowiązki są zawsze terminowe.


Open-up Sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy przekonani, że podjęcie współpracy było najlepszym z dotychczasowych wyborów.


The Brainbox Sp. z o.o.

Na uznanie zasługuje także dyspozycyjność oraz sprawna komunikacja w czasie trwania umowy. Bardzo cenimy indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz szybkość, sumienność i terminowość. Bardzo szczerze możemy polecić współpracę z biurem rachunkowym Meritoros sp. z o.o.

Kinga Litewka Prokurent
Neomesse sp. z o.o. sp.k.

Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu, wsparcia i codziennej pomocy ze strony biura Meritoros. Polecamy współprace każdej firmie, niezależnie od obszaru działania.


PushPushGo

Inwestycje i rozwój

Oferujemy odkupienie udziałów lub portfela klientów (w lokalizacjach których już posiadamy oddział), wsparcie w trakcie procesu oraz zapewniamy możliwość kontynowania pracy w ramach naszej firmy dla aktualnych pracowników i właścicieli.

Dowiedz się więcej

Case Studies

Zobacz w Case Studies jak wspomagamy księgowość przędsiębiorstw o profilu podobnym do Twojej firmy. Oto wybrane projekty, które udało nam się zrealizować.

Duża firma - usługowa Duża firma - usługowa

Duża firma

usługowa

35 mln obrotu
130 pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
11 000 PLN

Dowiedz się więcej
Średnia firma - produkcyjna Średnia firma - produkcyjna

Średnia firma

produkcyjna

10 mln obrotu
110 pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
4 500 PLN

Dowiedz się więcej
Średnia firma - usługowa Średnia firma - usługowa

Średnia firma

usługowa

4 mln obrotu
30 pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
5 600 PLN

Dowiedz się więcej
Freelancer - Działalność gospodarcza Freelancer - Działalność gospodarcza

Freelancer

Działalność gospodarcza

144 000 obrotu
brak pracowników
Miesięczna wartość kontraktu:
149 PLN

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Porównaj nas z innymi

Dowiedz się więcej

Zapytaj o szczegóły

Wybierz miasto

Wybierz miasto
Proszę uzupełnić wszystkie pola!
Proszę uzupełnić wszystkie pola!
Należymy do klubu gazel biznesu!